Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.
 

Espa Soğutma Elemanları
slide-10 slide-20 slide-30 slide-40 slide-60 slide-80 slide-110 slide-500-16 slide-500-17 slide-95

 

frascold hermetik Lett Aksiyel Fan Lett Fan Motoru

FRASCOLD Yarı Hermetik Pistonlu Kompresörler

Bütün uygulama alanlarını kapsayan en yüksek teknolojiyle mükemmel proje çözümleri. Güçlü, kompakt, yüksek performans, düşük ses ve düzgün çalışma.
Bütün modeller sistemin kapsamlı güvenliği için geliştirilmiş koruma ve Diagnostik cihazlarla donatılmıştır. Bütün modeller “invertör teknolojisiyle” kontrol edilebilen şekilde tasarlanmıştır.

  • 75 model (48 tandem versiyon),
  • 4 - 240 m³/h,
  • 0.5 - 80 HP,
  • Diğer imalatçılardan daha fazla sayıda 116 Adet ASERCOM Sertifikası

Lett Aksiyal Fanlar

Lett Aksiyal Fanları Üstün Teknik Donanımlarıyla Müşterilerimizin beğenilerine sunulmuştur.
Dıştan rotorlu Lett aksiyel fanları kompakt yapı, kolay kurulum, güvenilir çalışma, düşük ses, enerji tasarrufu ve yüksek verim özelliklerine sahiptir.
Monofaze ve trifaze asenkron motorlu Lett aksiyel fanları soğutma çevriminde evaporatör, kondenser ve diğer soğutma ekipmanlarıyla rahatlıkla kullanılabilir.
Düşük izolasyonlu ve düşük korumalı ürünlere kıyasla F class izolasyonu ve IP44 koruması ile güvenli kullanım alanındaki iddasını ortaya koymuştur. Ayrıca her fan motoru kendi içinde termal sargı korumasına sahiptir.
Lett aksiyel fanların çalışma sıcaklık aralığı geniş bir değer olan -40ºC ile +60ºC aralığındadır.
Bütün Lett aksiyel fanların CCC, CE ve RoHS, bazı modellerde ise VDE sertifikaları bulunmaktadır.

Lett Q Fan Motorları

Lett Q Fanları soğutma çevriminde evaporatör, kondenser ve diğer soğutma ekipmanlarıyla güvenle kullanılabilir. 5 watt çıkış gücünden 34 watt çıkış gücüne kadar çeşitleri bulunmaktadır.

Düşük izolasyonlu ve düşük korumalı ürünlere kıyasla H class izolasyonu ve IP44 koruması ile güvenli kullanım alanındaki iddasını ortaya koymuştur.

10 watt çıkış gücüne kadar olan modellerde direnç koruması, 10 watt çıkış gücünün üzerindeki modellerde 135ºC sıcaklık değerinde akımı kesen termal koruma mevcuttur.

Lett Q fanların çalışma sıcaklık aralığı geniş bir değer olan -40ºC ile +60ºC aralığındadır.

Bütün Lett Q fanların CCC, CE, VDE ve RoHS sertifikaları bulunmaktadır.

frascold hermetik  

HARRİS EURO Kaynak Telleri

Kaynak alaşımları ve bakır-fosfor sektöründe dünya lideri olan Amerikan J.W. Harris firması, 1914 yılında kurulmuştur. Alüminyum ve bakır bazlı alaşımlar, fosfor-bakır, boraks, vb. dahil kaynak, lehim ve pirinç kaplama alanında her çeşit ürün seçeneğini sunan J.W. Harris’in ürünleri 1990’dan beri tüm Avrupa’ya İspanya’daki depolarından ISO 9002 kalite yönetim sistemi çerçevesinde dağıtılmaktadır.

 

 

 

 

Espa Soğutma Elemanları © 2012

Doğru Nokta