Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.
 

Espa Soğutma Elemanları
slider sablon2 lett-digital fieldpiece - slider 1 vakum lett boyard photoshop_arka2 photoshop_ark32a slide-10 slide-60

 

hanbell türkiye Gea Bock boyard

Hanbell

Hanbell RC2 serisi vidalı kompresör özellikle soğutma ve chiller uygulamaları için geliştirilmiştir. Yüksek etkili yük dizaynı ile, her bir Hanbell kompresörü termal depolama, ısı pompa sistemi ve soğutma gibi tüm çalışma şartlarında yüksek verimlilik ve güvenilirlik sağlar. Hanbell kompresörlerin her biri, tüm çalışma şartlarında yüksek kapasiteyi ve verimliliği sağlamak için dizayn edilmiş olan en son ve en ileri vidalı rotor profili dizaynına sahiptir. Her bir ünite ve parça dikkatle üretilmiş, yüksek hassasiyetle denetlenmiştir. Herbir Hanbell kompresör ayrıca ISO 9001 kalite sertifikasına uyar. RC2 serisi yarı aksiyal ve radyal hareketlere sahiptir. Sıvı enjeksiyon ve ekonomizer bağlantısı ile donatılmıştır. PTC ısı termistörleri, basma ısı termistörleri, motor koruyucusu, yağ seviye switchi ve yağ basınç diferansiyel swich bağlantısı ve diğer aksesuarlarla donatılmıştır. Tüm aksesuarlar ve onların yeni dizay halleri kompresörün kalite güvenirliliğini artırmaktadır. Ağır ve uzun çalışma şartları altında kompresörün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Gea Bock

CO2 dahil olmak üzere tüm soğutucu akışkanlar ile kullanılan yarı hermetik kompresörlerdir. HG serisinde motor sargısı emiş gazından soğutulurken, HA serisinde hava soğutmalıdır. Yarı hermetik modellerde en yüksek 280 m3/h lik piston silindir hacimli modeli mevcuttur. 

 


Boyard

Boyard yatık seri kompresörler Endüstriyel Dolap sektörü başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. 50Hz ve 60Hz çalışan modellerinin yanı sıra DC(12V-24V-48V-72V) çalışan kompresör modelleride mevcuttur. QHD serisi derin soğutma uygulamaları için en ideal çalışma aralığı sunmasının yanısıra, yüksek kondanizasyon şartlarında da en verimli performansı sağlamaktadır.

 

 


panasonic Lett Yağ Seviye Regülatörü Fieldpiece

Panasonic

 Orta ve yüksek basınç serilerinde 3,5Hp den 12Hp kadar model seçeneğiyle geniş bir kapasite aralığı sunmaktadır. Ses oluşturabilecek kaynaklar en aza indirilmiştir. Sesin problem olabileceği uygulamalarda tercih sebibidir. Soğuk oda, Soğuk Marker zinciri ve Klima uygulamalarında uzun ömürlü ve ekonomik olması sebebiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Lett Yağ Seviye Regülatörü

Uygun yağ seviyesi, kompresörün uzun ömürlü çalışabilmesi için önemlidir. Sistem dizaynına bağlı olarak, farklı çalışma koşulları altındaki doğru yağ seviye kontrolü yalnızca aktif regülasyon sistemi kullanılarak mümkündür. Pasif sistemler probleme neden olur, çünkü onlar sadece sabit çalışma koşulları altında yeterli derecede çalışabilirler, ancak mevsimsel çeşitliliklerde kullanımları mümkün değildir.

Çalışma koşullarındaki çeşitlilik ve defrost döngüsü, aktif bir yağ regülasyonu ile sağlanabilir ve sağlam bir çalışmadan emin olunabilir. Aktif sistemler kompresördeki yağı gösterir ve düşük yağ seviyesinde alarm verir. Kompresörde gömme yağ pompası ve yağ diferansiyel switchi olmasa bile (örn: scroll kompresörler), aktif kontrol ile kompresördeki yağ seviyesi kontrol edilerek, sisteme yağ tedariği yapılabilir.

Fieldpiece Dijital Manometre

Yeni tasarımıyla SMAN360 Dijital Manifoldlar dayanıklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Sahadan gelen bildirimler sayesinde, yalnızca dayanıklı olmakla kalmayıp aynı zamanda ihtiyaç duyulan her şeyi tek bakışta sizlere gösteriyor: 2 basınç ve 7 sıcaklık.

Dolum işleminizin mevcut aşırı kızdırma ve aşırı soğutma değerlerini nasıl etkilediğini izlerken, hesaplanan hedef aşırı kızdırma değerini görüntülüyor.

 

 

Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti © 2012 - 2016

Doğru Nokta