Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.
 

Espa Soğutma Elemanları
slide-10 slide-20 slide-30 slide-40 slide-60 slide-80 slide-110 slide-500-16 slide-500-17 slide-95

 

 

frascold hermetik Lett Aksiyel Fan lett yag seviye regulatoru

Frascold Yarı Hermetik Pistonlu Kompresörler

Bütün uygulama alanlarını kapsayan en yüksek teknolojiyle mükemmel proje çözümleri. Güçlü, kompakt, yüksek performans, düşük ses ve düzgün çalışma.
Bütün modeller sistemin kapsamlı güvenliği için geliştirilmiş koruma ve Diagnostik cihazlarla donatılmıştır. Bütün modeller “invertör teknolojisiyle” kontrol edilebilen şekilde tasarlanmıştır.

  • 75 model (48 tandem versiyon),
  • 4 - 240 m³/h,
  • 0.5 - 80 HP,
  • Diğer imalatçılardan daha fazla sayıda 116 Adet ASERCOM Sertifikası

Lett Aksiyal Fanlar

Lett Aksiyal Fanları Üstün Teknik Donanımlarıyla Müşterilerimizin beğenilerine sunulmuştur.
Dıştan rotorlu Lett aksiyel fanları kompakt yapı, kolay kurulum, güvenilir çalışma, düşük ses, enerji tasarrufu ve yüksek verim özelliklerine sahiptir.
Monofaze ve trifaze asenkron motorlu Lett aksiyel fanları soğutma çevriminde evaporatör, kondenser ve diğer soğutma ekipmanlarıyla rahatlıkla kullanılabilir.
Düşük izolasyonlu ve düşük korumalı ürünlere kıyasla F class izolasyonu ve IP44 koruması ile güvenli kullanım alanındaki iddasını ortaya koymuştur. Ayrıca her fan motoru kendi içinde termal sargı korumasına sahiptir.
Lett aksiyel fanların çalışma sıcaklık aralığı geniş bir değer olan -40ºC ile +60ºC aralığındadır.
Bütün Lett aksiyel fanların CCC, CE ve RoHS, bazı modellerde ise VDE sertifikaları bulunmaktadır.

Lett Yağ Seviye Regülatörü

Uygun yağ seviyesi, kompresörün uzun ömürlü çalışabilmesi için önemlidir. Sistem dizaynına bağlı olarak, farklı çalışma koşulları altındaki doğru yağ seviye kontrolü yalnızca aktif regülasyon sistemi kullanılarak mümkündür. Pasif sistemler probleme neden olur, çünkü onlar sadece sabit çalışma koşulları altında yeterli derecede çalışabilirler, ancak mevsimsel çeşitliliklerde kullanımları mümkün değildir.

Çalışma koşullarındaki çeşitlilik ve defrost döngüsü, aktif bir yağ regülasyonu ile sağlanabilir ve sağlam bir çalışmadan emin olunabilir. Aktif sistemler kompresördeki yağı gösterir ve düşük yağ seviyesinde alarm verir. Kompresörde gömme yağ pompası ve yağ diferansiyel switchi olmasa bile (örn: scroll kompresörler), aktif kontrol ile kompresördeki yağ seviyesi kontrol edilerek, sisteme yağ tedariği yapılabilir.

Lett elektronik yağ seviye regülatörlerinde, yüzen sistemdeki bir hol sensörü ve gömme mıknatısı kompresördeki yağ seviyesini ölçer. Yağ seviyesine ve manyetik alan uzunluğundaki değişikliklere bağlı olarak sensörün içinde çeşitli voltaj gerilimleri oluşturur. Bu elektronik ünite tarafından değerlendirilir ve dolayısıyla, LED ve solenoid vana harekete geçecektir. Eğer yağ seviyesi alarm aralığındaysa (çalışma koşullarına bakın), COM 1 alarm sınırındaki röle kontaklarını 90 saniyelik bir gecikme zamanı ile açar. Bu sinyal kompresörü kapatmak veya veri işlemi için kullanılmaktadır. Alarm durumu süresince, yağ seviyesi normal hedefine gelinceye kadar yağ kompresörü devamlı besler. Eğer başarılı olduysa, alarm resetlenir.

Üründe Öne Çıkanlar :

* Sofistike çalışma prensibi, yağ seviye sensörü ve solenoid vana ile yağ tedariği için yalın kontrol

* Özel dizayn solenoid vana ve bobin sayesinde optimize enerji tüketimi

* Yüksek hassaslığa sahip sensör teknolojisi, çok hassas seviye tespiti sağlar.

* POE yağlar için dalgalanma kalibresi

* Yağ köpüğü veya ışık isabeti sayesinde yanlış ölçüm mümkün değil.

* CE ve GOST Belgeli

* IP54 koruma sınıfı, model fiş ve kablolu elektrik bağlantısı

* Mevcut yağ gözetleme camı bağlantısı monte edilebilir.

frascold hermetik Lett Fan Motoru

Harris-Euro Kaynak Telleri

Kaynak alaşımları ve bakır-fosfor sektöründe dünya lideri olan Amerikan J.W. Harris firması, 1914 yılında kurulmuştur. Alüminyum ve bakır bazlı alaşımlar, fosfor-bakır, boraks, vb. dahil kaynak, lehim ve pirinç kaplama alanında her çeşit ürün seçeneğini sunan J.W. Harris’in ürünleri 1990’dan beri tüm Avrupa’ya İspanya’daki depolarından ISO 9002 kalite yönetim sistemi çerçevesinde dağıtılmaktadır.

Lett Q Fan Motorları

Lett Q Fanları soğutma çevriminde evaporatör, kondenser ve diğer soğutma ekipmanlarıyla güvenle kullanılabilir. 5 watt çıkış gücünden 34 watt çıkış gücüne kadar çeşitleri bulunmaktadır.

Düşük izolasyonlu ve düşük korumalı ürünlere kıyasla H class izolasyonu ve IP44 koruması ile güvenli kullanım alanındaki iddasını ortaya koymuştur.

10 watt çıkış gücüne kadar olan modellerde direnç koruması, 10 watt çıkış gücünün üzerindeki modellerde 135ºC sıcaklık değerinde akımı kesen termal koruma mevcuttur.

Lett Q fanların çalışma sıcaklık aralığı geniş bir değer olan -40ºC ile +60ºC aralığındadır.

Bütün Lett Q fanların CCC, CE, VDE ve RoHS sertifikaları bulunmaktadır.

 

 

Espa Soğutma Elemanları © 2012

Doğru Nokta